Jak úspešně zhubnout
„Člověk často přehlédne příležitost, kterou mu přináší dnešek“

Náš program redukce váhy je zcela individuální a provádí se za pomoci aktivace bodů na uchu.
Kůra trvá 30 dnů a při dodržování všech zásad je po jejím absolvování průměrný pokles hmotnosti až 1/9 výchozí tělesné hmotnosti.
Pro dosažení tohoto příjemného efektu se využívá několik aspektů:

• nový řád konzumace jídla – nehladovíme, jenom začínáme jíst tak, abychom hubli
• jiná struktura potravin a jejich rozdělení
• způsob konzumace stravy
• pročištění těla
• regenerace trávicího traktu
• diagnostika

Před první konzultací se 12 hodin nejí, pouze se pijí neslazené nápoje. Tím se zvýší citlivost ovlivňovaných míst na uchu. To pak při redukci váhy napomáhá při podpoře metabolických dějů a tlumení stresu.
Představy, že by po aktivaci bodů na uchu někdo zhubl bez námahy je stále ještě z říše pohádek.
Aktivace míst na uchu pouze odstraní stres, utlumí sekreci žaludečních šťáv a zvýší práh pro navození stresu.
Významným vedlejším účinkem redukční kúry je pročištění organizmu. U změny stravy se klade velký důraz na výběr potravin, na pravidelné stravování a lehkou stravu složenou dle zásad tradiční čínské medicíny.
Díky tomu může v trávicím traktu probíhat přirozená regenerace a vaše tělo dostává tolik energie, kolik potřebuje. Ustoupí nadýmání, problém se stolicí, únava.
Někteří z nás jsou tak vyčerpáni a zachlazeni, že jejich organizmus nemá energii hubnout. V tomto případě se hubnoucí kůra doplňuje o fytoterapii a moxování, aby organizmus nejdříve získal energii, a pak úspěšně mohl hubnout a udržet si získanou sníženou váhu.

Redukce I
Je určena všem, kteří poprvé navštíví naši ordinaci. Program je měsíční a skládá se ze tří konzultací. Platba kůry probíhá při první konzultaci.
První konzultace (60 minut): klient přichází na lačno, nejlépe v ranních hodinách. Zahajuje se vstupní prohlídkou, shrnutím problémů s redukcí váhy, měření tlaku, pulzu, diagnostika jazyka. Zvážení a změření problematických partií. Ze vstupní prohlídky se vyvozují individuální doporučení při redukci. Dále pak následuje vysvětlení zásad, projde se jídelníček a klient si doplní informace o svá individuální specifika a obdrží bylinky+písemný jídelníček a popis doporučení pro podporu detoxikace organizmu. Nakonec se ovlivní místa na uchu a klient odchází.
Druhá konzultace (60 minut): lymfomasáž problematických partií
Třetí konzultace (60 minut): kontrola váhy a míry, vyhodnocení, výuka samomasáží břicha, které podporují metabolismus na problémových partiích. Na závěr klient obdrží doporučení, jak se chovat dál, aby si získanou váhu udržel.

Redukce váhy není vhodná pro těhotné ženy.

Novinky na email