„Je lepší zapálit svíčku, než si stěžovat na tmu“
OMLAZOVACÍ TECHNIKY V TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNĚ
V čínské medicíně patří omlazovací techniky do rámce učení Yang Sheng Fa – učení o pěstění života. Tato oblast propojovala různé léčebné metody a dělila se na dvě hlavní větve – péči o vnitřek a péči o vnějšek. Druhé oblasti dominovaly omlazovací techniky, zacílené na obličej. V průběhu mnoha staletí i tento obor shromáždil nepřeberné množství zkušeností, ze kterých můžeme čerpat i dnes při péči o moderního člověka a jeho neustále se stupňující hlad po dokonalosti. Intenzivně se věnovaly vzdělávání a zejména své kráse.
Obličej je zrcadlem našich vnitřních orgánů, a proto tradiční čínská medicína vychází i u omlazovacích technik z nauky o pěti prvcích a následném ovlivňování toku energie v těle.
Děje se tak přirozeným způsobem, kdy ve většině případů blokování koloběhu energie v těle či případné oslabení funkce některého z orgánů v těle, který pak dostatečně nezásobuje obličej živinami a vznikají zde určité změny (vrásky, otoky apod.).
Již po prvé aplikaci jsou znát znatelné změny na obličeji. Techniku doporučujeme absolvovat 2x až 3 x za sebou. Po půl roce je vhodné techniku zopakovat.
Součástí terapie je i doporučení péče o tělo a pleť ať již prostřednictvím doplňků stravy, tak i změnou stravovacích návyků apod.

Problémy pleti:
vrásky
suchá pleť bez vrásek (předpoklad předčasné tvorby vrásek)
jemné povrchové vrásky v predilekčních místech (oči, kolem úst…)
dobře viditelné vrásky
hluboké vrásky
další problémy pleti (povadlá pleť, dvojitá brada, váčky pod očima, mastná, citlivá či suchá pleť).

Novinky na email