Zdravé miminko
Naplánujte si zdravé miminko podle tradiční čínské medicíny!

Program pro všechny z vás, které svému životu chtějí darovat smysl. Teprve maličký heboučký tvor ve vašem náručí dokáže naplnit vaši něhu a lásku. Rodinný trojuhelník, který po celý váš život zůstává nerozlučným zázrakem spojení muže a ženy.

Program čerpá s tisícileté tradice čínské medicíny, kdy se partneři na svého budoucího potomka připravovali tak, aby v době plození byli v co nejlepší kondici a budoucí miminko se narodilo silné zdravé a silné.

Dle tradiční čínské medicíny se doporučuje rodit děti mezi 28. až 30. rokem ženy, to je období, kdy žena je na vrcholu svých plodících sil.

Program vychází z tisíciletých zkušeností a vědomostí čínských lékařů Říše středu. Doporučení, terapie, cvičení a fytoterapeutická léčba provázela desítky pokolení, která se připravovala na to, aby dala život co nejzdravějším potomkům. 7x 7 cyklů ženy a 8x 8 cyklů muže včetně teorie mužství a ženství vám otevřou nepřeberné množství informací o pěstění těla a ducha, než se rozhodnete přivést na svět svého potomka.

Co vás všechno čeká?

1x vstupní konzultace 60 minut (základní diagnostika, důležité informace o stylu života, stravování, test pro určení tělesného tipu a otisku genetiky budoucího miminka),
vyhodnocení testu a individuální jídelníček,
3x hodinová relaxační čínská masáž zaměřená na uvolnění bederní páteře a stimulace dráhy početí,
1x základní cviky na protažení a uvolnění bederní páteře (30 minut výuka cviků),
partnerský horoskop,
1x závěrečná konzultace a doporučení (30 minut),
Program můžete absolvovat i se svým partnerem, který je nedílnou součástí genetické výbavy vašeho budoucího miminka.

Co nejvíce může negativně ovlivnit budoucí těhotenství?

bolestivá a nepravidelná menstruace, bolesti hlavy, různé druhy výtoků,
časté záněty močových cest či ledvin,
antikoncepce,
problémy s ovulací,
zdravotní stav partnera

Novinky na email