Zdraví. Rovnováha. Detoxikace. 

Praktik tradiční čínské medicíny

1.

Konstituční rovnováha

Při prevenci a podpoře obnovení již ztracené rovnováhy využívám všechny dostupné techniky a nástroje čínské medicíny včetně individuální úpravy stravování, regeneračních cvičení a doplňků stravy. 

2.

Detoxikace

Díky datu narození 
poodkryjeme vaši konstituci 

a co ji prospívá díky individuálnímu detoxikačnímu jídelníčku. 

Příprava jídla v léčebné čínské dietetice měla cílený význam. Vaření nebylo jenom obyčejné vaření, byl to proces – šamanství, které dokázalo do jídla dát tu konečnou správnou energii pro ty, kteří ho měli konzumovat.

3.

Stravování

Stejně jako v cyklu dne se nám střídají hodiny, které mají svoji vlastní energii země, tak též je tento systém zachováván i v období měsíců v rámci roku. 
Pokud budete dodržovat jídelníček a další doporučení, zvládnete těmito obdobími projít mnohem komfortněji a vyvarujete se typických reakcí těla na změny počasí jara, léta, podzimu a zimy.

4.

Neplodnost

Čerpám z tisícileté tradice čínské medicíny a individuálně pracuji s konstitučními faktory při podpoře a obnovení již ztracené rovnováhy prostřednictvím technik a nástrojů čínské medicíny včetně individuální úpravy stravování, regeneračních cvičení a doplňků stravy.

 
Můj přístup

Při prevenci a podpoře obnovení již ztracené rovnováhy využívám všechny dostupné techniky a nástroje čínské medicíny včetně individuální úpravy stravování, regeneračních cvičení a doplňků stravy. 

O Renatě

Asie byla můj osud již od dětství, od historických knížek, snů a filmů jsem po revoluci přešlai k realitě. Začala jsem cestovat a zároveň i absolvovat různé přednášky a semináře spojené s čínskou medicínou.

Toto celé počínání jsem si zpestřila čtyřletým studiem tradiční čínské medicíny v TCM Institutu v Praze. Po ukončení tohoto studia jsem pak navázala studiem na Vyšší odborné škole zdravotnické a studiem na Vysoké školé zdravotnické v Praze – obor všeobecná zdravotní sestra.


Jak vám mohu pomoci?

Konzultace jsou zaměřené na diagnostiku individuálních tendencí k narušení rovnováhy organismu na úrovni fyzické, energetické, emocionální, mentální a spirituální, které vychází z individuálních konstitučních vlastností každého jednotlivce.

1.

Hubnutí

2.

Vrásky

3.

Detoxikace

4.
5.

Neplodnost

Stres

I cesta tisíc mil dlouhá začíná prvním krokem.